OGŁOSZENIA

1. 21. kwietnia obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Zapraszamy na nabożeństwo powołaniowe o godz. 16.30.

2. Kolekta dnia jest przeznaczona na nasze parafialne inwestycje. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

3. Dzieci i ich bliskich zapraszamy na Mszę św. szkolną – w środę o godz. 17.00.

4. Święto Św. Marka, Ewangelisty przypada w czwartek. Modlitwy o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy – po Mszy św. porannej przy krzyżu misyjnym.

5. W tym tygodniu obchodzimy kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

6. W poniedziałek wieczorem kancelaria parafialna będzie nieczynna.

7. Do 23. czerwca, co niedzielę od godz. 18.00 w naszej Parafii trwają spotkania w ramach Seminarium Odnowy Wiary. Rozpoczynają się w kościele modlitwą przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, po której następuje konferencja, a następnie odbywają się spotkania w małych grupach. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w modlitwie i konferencji. Spotkania w grupach będą dotyczyć już tylko zapisanych na Seminarium.

8. Akcja Katolicka serdecznie zaprasza wszystkich Parafian na coroczną majówkę rodzinną – w środę 1. maja do Rud. Msza św. o godz. 11.00. Po niej – spotkanie na placu za kościołem (atrakcje dla dzieci i dorosłych, gry, zabawy, grochówka, kołocz, kawa…). Nabożeństwo majowe na zakończenie wspólnego biesiadowania – o godz. 15.00 w kaplicy MB Pokornej. Zachęcamy do pielgrzymowania rowerami. Dojazd we własnym zakresie.

9. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”. W nim m.in.: o tym, co zawiera watykańska deklaracja o godności człowieka, jak S. Faustyna modliła się za kapłanów oraz o niedawno powstałym szlaku św. Wojciecha. Jest też kolejny numer dwumiesięcznika „Historia Kościoła”, temat: „Miriam z Nazaretu”.

10. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.