OGŁOSZENIA

1. 25. lutego obchodzimy 2. Niedzielę Wielkiego Postu. Kolekta niedzieli jest przeznaczona na nasz kościół parafialny. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  2. Po Mszach św. przed kościołem, tradycyjna zbiórka na fundusz misyjny „Ad Gentes”.
  3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – dziś o godz. 16.30.
  4. Msza św. szkolna – w środę o godz. 17.00. Po Mszy św. – Droga Krzyżowa dla dzieci.
  5. W tym tygodniu przypadają I piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo do NSPJ – w piątek po Mszy św. porannej. Nabożeństwo wynagradzające zniewagi wyrządzone NSPJ i NSNMP (różaniec i medytacja) – w sobotę po Mszy św. porannej. Zachęcamy do przeżycia 5. pierwszych, kolejnych sobót miesiąca.
  6. Droga Krzyżowa dla wszystkich – w piątek o godz. 17.30. Zalecki za zmarłych na czas Wielkiego Postu można składać w zakrystii. Wierni, którzy odprawią pobożnie Drogę Krzyżową mogą zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.
  7. Odwiedziny chorych odbędą się przed Świętami, w Wielkim Tygodniu.
  8. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”; w nim m.in.: o roli, jaką bracia zakonni odgrywają w Kościele i inne. Jest również marcowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”, w nim dodatek „Módl się z Jezusem”.
  9. Jesteśmy w trakcie modernizacji transmisji Mszy św. i nabożeństw z naszego kościoła. W ciągu kilku dni zostanie ona przywrócona w lepszej jakości.
  10. Życzymy wszystkim spokojnej niedzieli i owocnego przeżywania Wielkiego Postu.