OGŁOSZENIA

1. 5. lutego obchodzimy 5. Niedzielę zwykłą. Kolekta dnia jest przeznaczona na naszą archidiecezję – utrzymanie, remonty i działalność domów rekolekcyjnych. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

2. Nieszpory niedzielne – o godz. 16.30.

3. Msza św. szkolna dla dzieci, młodzieży i ich rodziców – w środę o godz. 17.00.

4. Wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego – przypada w sobotę. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszych chorych.

5. Spotkanie Bractwa Szkaplerznego – w sobotę o godz. 10.00 w salce

6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Ks. Krzysztofa Szymańskiego, proboszcza budującego się kościoła MB Częstochowskiej na Nowinach. Po każdej Mszy św. poprosi o ofiary materialne na rzecz budowy tego kościoła.

7. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”; w nim m.in.: artykuł o różnych formach życia konsekrowanego i inne.

8. Wszystkim życzymy radosnego przeżycia niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.