OGŁOSZENIA

1. 5. maja obchodzimy 6. Niedzielę Wielkanocy. W tym dniu – Wczesna Komunia św. dzieci. Msza św. w ich intencji – o godz. 11.00. Zapraszamy też na nabożeństwo dziękczynno – majowe dziecio godz. 15.30. Osobnego majowego nie będzie.
  2. Kolekta jest przeznaczona na nasz kościół parafialny.
  3. Dziś alumni WŚSD rozpoczynają rekolekcje przed święceniami prezbiteratu. Polecamy ich i rekolekcjonistę Waszej modlitwie. Święcenia – 11. maja.
  4. W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje – Dni Krzyżowe. Nabożeństwa: w poniedziałek przy kaplicy w Zebrzydowicach o godz. 17.00, we wtorek przy kaplicy w Jejkowicach o godz. 17.00; po nich – procesja do kościoła i majowe. W środę nabożeństwo przy krzyżu misyjnym przed kościołem po Mszy św. wieczornej i majowym.
  5. Nabożeństwa majowe: w tygodniu o godz. 17.30.
  6. Od piątku rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
  7. Spotkanie Bractwa Szkaplerznego – w sobotę o godz. 10.00 w salce.
  8. Za tydzień, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – I Komunia św. dzieci klas III. Msza św. komunijna o godz. 11.00.
  9. Przyjmujemy zapisy na parafialną, pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 24-29 czerwca. Przy zapisie wpłacamy 400 zł. Zapisy do końca maja. Zapraszamy do zakrystii.
  10. Od poniedziałku przyjmujemy intencje Mszy św. za zmarłych na rok 2025. Zapraszamy do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania oraz dodatkowo w poniedziałek od godz. 16.00. W celu sprawnego przyjmowania intencji prosimy ich treść wypisać na kartkach.
  11. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, w nim: o naszych świętych – filarach polskiej maryjności, o coraz powszechniejszej praktyce całodziennej, a nawet całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu i inne.
  12. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.