OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 14 lipca obchodzimy XV Niedzielę zwykłą. Nieszpory niedzielne z nowenną do MB Szkaplerznej - o godz. 16.30.
  2. Wieczna Adoracja naszej Parafii przypada w poniedziałek - całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do odwiedzenia kościoła i adoracji Jezusa Eucharystycznego.
  3. Dzień Odpustu parafialnego - NMP z Góry Karmel - przypada we wtorek 16 lipca. Msze św. w tym dniu o godz.: 6.30, 8.00, 9.30, 16.30 i 18.00. Chcemy dziękować Bogu za Maryję, a Maryi za opiekę nad nami. Zapraszamy wszystkich Parafian.
  4. Msza św. wakacyjna dla dzieci - w środę o godz. 17.00.
  5. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Po rannej Mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Po wieczornej Mszy św. - wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adoracja w ciszy - od godz. 18.30; Koronka do Miłosierdzia Bożego, Apel Jasnogórski oraz uczczenie relikwii Św. Siostry Faustyny - o godz. 20.50.
  6. Bardzo serdecznie prosimy Panie i Panów oraz młodzież z KSM i Oazy do pomocy przy porządkowaniu kościoła i jego obejścia przed niedzielą odpustową - w piątek o godz. 9.00.
  7. Zewnętrzną uroczystość odpustową będziemy przeżywać w niedzielę 21 lipca. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystej sumie odpustowej o godz. 11.00. Odprawi ją i kazania wygłosi Ks. prał. Władysław Nieszporek. Zapraszamy dzieci komunijne, panie w śląskich strojach, poczty sztandarowe, chór, strażaków niosących baldachim i wszystkich Parafian. Niech dzieci pierwszo i wczesno komunijne przyjdą na Mszę św. o godz. 11.00 w strojach komunijnych, a dziewczynki przyniosą ze sobą kwiatki do sypania. Zapraszamy też do spowiedzi odpustowej - w tygodniu przed każdą Mszą św.
  8. Wszystkich pragnących przyjąć Szkaplerz prosimy o zabranie formularza zgłoszenia (ze stolika z tyłu kościoła), wpisanie swoich danych i oddanie w zakrystii. Uroczyste przyjęcie nastąpi w niedzielę 21 lipca podczas nabożeństwa o godz. 16.00.
  9. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, w nim m.in.: czym jest szkaplerz.
  10. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i dobrego tygodnia; wyjeżdzającym na wakacje - udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu do domu. Wracających serdecznie witamy.
Our website is protected by DMC Firewall!