OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 3. lipca obchodzimy 14 Niedzielę zwykłą. Kolekta tego dnia jest przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. W imieniu kleryków Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Nieszpory niedzielne - dziś o godz. 16.30.
  3. W tym tygodniu przypada: I czwartek miesiąca. Nabożeństwo powołaniowe - po Mszy św. porannej.
  4. Dziś po Mszach św. można znów zakupić pierogi wykonane przez naszych Gości z Ukrainy. Polecamy i życzymy smacznego!
  5. Tegoroczny Odpust ku czci MB Szkaplerznej będziemy przeżywać 17 lipca. Zachęcamy do przyjęcia w tym dniu szkaplerza św. Deklaracje przystąpienia są dostępne na stoliku z tyłu kościoła. Należy je wypisać i oddać w zakrystii. Przyjęcie do szkaplerza w dniu Odpustu podczas nabożeństwa popołudniowego.
  6. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, w nim m.in. o wątpliwościach w wierze - co robić, kiedy się pojawią i inne. Jest też „Mały Gość Niedzielny”.
  7. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Wypoczywającym na urlopach i wakacjach - spokojnego, bezpiecznego czasu wytchnienia i szczęśliwych powrotów do domu.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!