OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 18 kwietnia obchodzimy 3 Niedzielę Wielkanocną. Kolekta jest przeznaczona na nasz kościół parafialny.
  2. Rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35).
  3. Nabożeństwo Słowa Bożego - dziś o godz. 16.30.
  4. Uroczystość Św. Wojciecha, bpa i męcz., głównego patrona Polski obchodzimy w piątek.
  5. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza - Światowy dzień modlitw o powołania. Kolekta będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.
  6. Prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, w nim m.in. o projekcie rehabilitacji osób, które przeszły Covid-19.
  7. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli, dobrego zdrowia i błogosławionego tygodnia.