OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś obchodzimy Uroczystość 71. Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła. Wspominamy wszystkich budowniczych naszej świątyni - żywych i zmarłych oraz tych, którzy współcześnie dbają o nasz kościół: dobrodziejów, darczyńców, posługujących przy Parafii i wszystkich Parafian. Kolekta - specjalna - jest przeznaczona na nasze parafialne inwestycje. Różaniec - o godz. 16.30.
  2. Gościmy OO. Cystersów, którzy proponują zakup ich kalendarza na rok 2021. Można go nabyć na stoisku przed kościołem. Prosimy zachować tam dystans i ostrożność. Oaza młodzieżowa proponuje zakup zniczy i wkładów do nich.
  3. Msza św. szkolna dla dzieci, młodzieży i ich najbliższych - w środę o godz. 17.00. Po Mszy świętej nabożeństwo różańcowe.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Chcemy w tym dniu w sposób szczególny oddać cześć naszym Świętym Patronom i dziękować im za opiekę nad nami. Nabożeństwo za naszych zmarłych - o godz. 16.30. Nie będzie procesji na cmentarz. Zgodnie z sugestią Ks. Abpa Wiktora prosimy, aby rozłożyć wizyty na cmentarzu na cały tydzień po Wszystkich Świętych.
  5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych.
  6. Przed drzwiami do zakrystii od strony bocznego wejścia do kościoła są przyjmowane zalecki za zmarłych na Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Z tyłu kościoła na stoliku są kartki; można je zabrać i na nich wypisać swoich zmarłych, których będziemy polecać Miłosierdziu Bożemu podczas nabożeństw różańcowych w pierwszych dniach listopada.
  7. Poniedziałkowa katecheza dla dzieci do Wczesnej Komunii św. nie odbędzie się.
  8. Polecamy prasę katolicką: jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”, a w nim m.in.: czy istnienie innych religii jest zgodne z wolą Boga, jakie są powody kryzysu powołań zakonnych i inne. Jest też nowy „Mały Gość Niedzielny”, w nim: na tropie świętych, jak uzyskać odpust zupełny za zmarłych, jaki kolor miały dinozaury i inne.
  9. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli, dobrego zdrowia i błogosławionego tygodnia.
Our website is protected by DMC Firewall!