OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 13 czerwca obchodzimy 11 Niedzielę zwykłą. Kolekta jest przeznaczona na nasz kościół parafialny. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  2. Witamy Ks. prob. Krzysztofa Szymańskiego, budowniczego kościoła MB Częstochowskiej na Nowinach. Po każdej Mszy św. poprosi o ofiary na rzecz budowy tej świątyni u naszych sąsiadów.
  3. Dziś Dzień fatimski. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, różaniec i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem każdego z osobna o godz. 16.00.
  4. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Po rannej Mszy św. - Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. wieczornej - wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adoracja w ciszy. Koronka do Miłosierdzia Bożego, Apel Jasnogórski - o godz. 20.50.
  5. Od poniedziałku przyjmujemy intencje mszalne za zmarłych. W celu sprawnego i szybkiego przyjmowania intencji prosimy wypisać treść i proponowaną datę intencji na kartkach. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 11.00 oraz w poniedziałek i środę od 17.00 do 19.00.
  6. Tegoroczna parafialna piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 28 czerwca do 3 lipca. Dziś ostatni dzień zapisów. Po tym terminie zapisy nie będą już możliwe. Przy zgłoszeniu wpłacamy 250 zł. Ewentualna nadwyżka będzie zwrócona. Noclegi w Niegowej, Złotym Potoku i Częstochowie są zapewnione. Niestety w szkole w Olsztynie, ze względu na pandemię, noclegi są nieosiągalne. Dlatego zapisani na pielgrzymkę sami załatwiają sobie nocleg w Olsztynie np. w agroturystyce i sami opłacają nocleg. Zapraszamy do pielgrzymowania.
  7. Przyjmujemy też zapisy na wyjazd autokarowy na nocne czuwanie naszej Parafii z piątku na sobotę 2/3 lipca. Przy zapisie wpłacamy 30 zł.
  8. Za tydzień kolekta specjalna na nasze parafialne inwestycje.
  9. Prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, w nim m.in. opowieść o kobiecie, której numer obozowy z Auschwitz ucałował papież Franciszek i inne.
  10. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli, dobrego zdrowia i błogosławionego tygodnia.