OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 19 maja obchodzimy 5 Niedzielę Wielkanocną. Kolekta tego dnia jest przeznaczona na nasze parafialne inwestycje - dwa nowe witraże.
  2. Dziś rocznicę urodzin obchodzi Ks. Abp Wiktor Skworc. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.
  3. Dzieci i młodzież, ich rodziców i bliskich zapraszamy na Mszę św. szkolną - w środę o godz. 17.00.
  4. Dzień modlitw za Kościół w Chinach przypada w piątek.
  5. W przyszłą niedzielę przypada pielgrzymka mężów i młodzieńców do Piekar Śląskich. Zainteresowanych wyjazdem autokarowym prosimy o zapisanie się w zakrystii i odebranie biletu. Koszt wyjazdu - 20 zł.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: codziennie o godz. 17.30, w niedziele i uroczystości o godz. 16.30.
  7. Do końca maja trwa akcja KSM „Pieluszka dla maluszka”. Pieluchy typu Pampers oraz chusteczki nawilżane można przynosić do zakrystii.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę, która odbędzie się w terminie 1-6 lipca. Przy zapisie podajemy: imię nazwisko, adres, pesel i wpłacamy całą należność - 230 zł. Zapisy do końca maja - termin nieprzekraczalny. Zapraszamy do zakrystii.
  9. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, w nim m.in.: po co Pan Bóg stworzył człowieka, o ustanowionym w Polsce sanktuarium Św. Rity i inne. Proponujemy też najnowszy numer „Małego Gościa Niedzielnego”, w nim obrazek z Matką Bożą Częstochowską do pokolorowania.
  10. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
Our website is protected by DMC Firewall!