OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 15 września świętujemy 24 Niedzielę zwykłą. Kolekta jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
  2. Po Mszach św., przed kościołem, można złożyć ofiarę na budowę nowego kościoła NSPJ w Czerwionce - Leszczynach. Witamy Ks. Arkadiusza Rząsę - tamtejszego wikarego - który wygłosi homilie.
  3. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego - dziś o godz. 15.00.
  4. W dniu dzisiejszym Dzień Wspólnoty Dzieci Maryi w katowickiej katedrze, a także Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  5. W tym tygodniu obchodzimy kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Módlmy się w tych intencjach.
  6. Nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej - w poniedziałek po Mszy św. porannej.
  7. Modlitwa w int. Parafii - we wtorek o godz. 19.00 w kościele.
  8. Msza św. szkolna dla dzieci, młodzieży i ich najbliższych - w środę o godz. 17.00.
  9. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Po rannej Mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. wieczornej - wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adoracja w ciszy. Koronka do Miłosierdzia Bożego, Apel Jasnogórski oraz uczczenie relikwii Św. Siostry Faustyny - o godz. 20.50.
  10. W przyszłą niedzielę - kolekta specjalna na opał do kościoła i salek.
  11. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, w nim m.in.: dlaczego krzyż jest tak bardzo atakowany, jak reagować, kiedy dzieci dokonują złych życiowych wyborów i inne.
  12. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!