OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 2 maja obchodzimy 5 Niedzielę Wielkanocną. Kolekta jest przeznaczona na nasze seminarium duchowne. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
  2. Nabożeństwa majowe będziemy odprawiać: w niedziele o godz. 16.30, w tygodniu o godz. 17.30.
  3. Dziś Wczesna Komunia św. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 i 12.30 wewnątrz kościoła mogą być obecne wyłącznie dzieci wczesnokomunijne oraz ich rodzice. Pozostali goście i uczestnicy liturgii mogą uczestniczyć na zewnątrz kościoła.
  4. 3 maja obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w układzie niedzielnym. Msza św. o godz. 14.00 - w int. naszych strażaków OSP Jejkowice z ok. ich święta patronalnego Św. Floriana.
  5. Odwiedziny chorych odbędą się 10 i 11 maja.
  6. W tym tygodniu przypadają I czwartek i piątek miesiąca. Nabożeństwo tych dni - w ramach nabożeństw majowych.
  7. Za tydzień - w sobotę i niedzielę - Pierwsza Komunia dzieci klas III. Podczas tych Mszy św. również wewnątrz kościoła mogą być obecne tylko dzieci i ich rodzice.
  8. Prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, w nim m.in. dlaczego św. Józef został patronem robotników oraz do czego prowadzi widoczne na ulicach czy w mediach zastępowanie kultury solidarności kulturą gniewu.
  9. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli, dobrego zdrowia i błogosławionego tygodnia.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!