OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 20 września świętujemy 25 Niedzielę zwykłą. Kolekta specjalna zostanie przeznaczona na opał do kościoła i salek. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.
  2. Dziś przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Za tydzień - Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  3. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego - dziś o godz. 15.00.
  4. Pierwsza katecheza dla dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do Wczesnej Komunii św. - w poniedziałek o godz. 17.15 w salce domu parafialnego.
  5. Msza św. szkolna dla dzieci, młodzieży i ich najbliższych - w środę o godz. 17.00.
  6. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja - w piątki o godz. 17.30, Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP - w soboty o godz. 6.10.
  7. Do środy włącznie można się jeszcze zapisać na parafialną pielgrzymkę autokarową na północ Polski. Zapraszamy do zakrystii. Przy zapisie należy wpłacić całość należności - 960 zł (ci, którzy wpłacili zaliczkę - dopłata 760 zł). Wyjazd nastąpi w poniedziałek 28 września o godz. 5.00 z parkingu przy ul. Wiatracznej.
  8. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, w nim m.in.: o mediach społecznościowych, które niosą skarby i śmieci, o śmierci klinicznej i inne.
  9. Wszystkim życzymy radosnego świętowania Dnia Pańskiego.