OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 24 stycznia obchodzimy 3 Niedzielę zwykłą - Niedzielę Słowa Bożego. Kolekta dnia jest przeznaczona na nasz kościół parafialny. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.
  2. Nieszpory niedzielne - dziś o godz. 16.30.
  3. W poniedziałek zakończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”.
  4. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy - w piątek o godz. 17.30, Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP - w sobotę o godz. 6.10.
  5. Msze św. kolędowe w tym tygodniu: mieszkańcy ul. Pola, Przedmieście, Równej - we wtorek o godz. 18.00, ul. Norwida - w czwartek o godz. 18.00, ul. Zebrzydowickiej - w sobotę o godz. 17.00.
  6. Polecamy prasę katolicką. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”, a w nim m.in.: o tym, jak dzieci i młodzież przeżywają czas zdalnego nauczania i jakie mogą być jego efekty w przyszłości. Jest też nowy „Mały Gość” a w nim m.in.: dodatek specjalny - podstawka pod smartfona.
  7. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Our website is protected by DMC Firewall!