02.10.2022

1. Świętujemy dziś 27. Niedzielę zwykłą. Kolekta niedzieli jest przeznaczona na potrzeby WŚSD w Katowicach. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.
  2. Zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30.
  3. W tym tygodniu odwiedzimy chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną - w poniedziałek w Jejkowicach, we wtorek w Zebrzydowicach. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
  4. Okazja do spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży, z okazji pierwszego piątku miesiąca, w środę od godz. 16.00. Prosimy, aby w tym dniu ze spowiedzi skorzystały wszystkie dzieci, włącznie z tymi, które odprawiają pierwsze piątki miesiąca - tak, aby umożliwić spowiedź pierwszopiątkową dorosłym.
  5. Msza św. szkolna dla dzieci, młodzieży i ich najbliższych - w środę o godz. 17.00. Bezpośrednio po Mszy św. dzieciom przygotowującym się do pierwszej i wczesnej Komunii Świętej zostaną pobłogosławione i rozdane różańce, a następnie odprawione zostanie nabożeństwo różańcowe.
  6. W tym tygodniu przypadają I czwartek i piątek miesiąca. Nabożeństwa przypisane na te dni zostaną odprawione po Mszach św. porannych.
  7. Młodzież naszej parafii oraz uczniów klas ósmych SP, przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy na Mszę św. w ich intencji w piątek o godz. 19.00. Okazja do spowiedzi świętej od godz. 18.30.
  8. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.15, w środę bezpośrednio po Mszy św. szkolnej, a w niedziele o godz. 16.30. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczcić naszą Matkę Maryję. Zapraszamy również grupy parafialne do prowadzenia tej modlitwy. Zapisy na konkretny termin - w zakrystii.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele naszej parafii.
  10. Informujemy, iż w poniedziałek wieczorem kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  11. Polecamy prasę katolicką. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”, a w nim m.in.: wywiad z kard. Konradem Krajewskim, który opowiada o swojej ostatniej wizycie na Ukrainie. Jest również Gość Extra w całości poświęcony św. Siostrze Faustynie i Miłosierdziu Bożemu - do nabycia w zakrystii w cenie 12 zł.
  12. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Our website is protected by DMC Firewall!