OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 24 maja obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu przypada także dzień modlitw za Kościół w Chinach. Kolekta jest przeznaczona na nasz kościół parafialny.
  2. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. Odpowiednie modlitwy będziemy odmawiać po rannych Mszach św.
  3. Po Mszach św. wieczornych, w tygodniu poprzedzającym modlitewne spotkanie w Piekarach Śl., będziemy odmawiać specjalną modlitwę do Matki Bożej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej wraz z Litanią Loretańską.
  4. Zachęcamy do wieczornej modlitwy różańcowej za pośrednictwem internetu w intencji ustania epidemii i z prośbą o deszcz - codziennie o godz. 20.30.
  5. Serdecznie dziękujemy tym, którzy wpłacają ofiary na rachunek bankowy Parafii czy też czynią to w innej formie. Bóg zapłać wszystkim za życzliwość i zrozumienie!
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na archidiecezję.
  7. Ks. wikary w lipcu uda się na swój urlop. Można mu przekazać intencje mszalne do odprawienia podczas wakacji poza naszą Parafią.
  8. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, a w nim m.in.: czy górnośląski przemysł wydobywczy przetrwa kryzys spowodowany falą zachorowań wśród górników, specjalny dodatek o Polakach ratujących Żydów w czasie II wojny światowej i inne. Jest również czerwcowy numer "Małego Gościa Niedzielnego".
  9. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli, dobrego zdrowia i błogosławionego tygodnia.
Our website is protected by DMC Firewall!