OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 5 lipca przeżywamy 14 Niedzielę zwykłą. Kolekta jest przeznaczona na nasze seminarium duchowne. Nieszpory niedzielne o godz. 16.30.
  2. Po każdej Mszy św., przed kościołem - zbiórka na rzecz poszkodowanych z powodu powodzi na Podkarpaciu.
  3. Święto patronalne Apostolstwa Chorych - Wspomnienie MB Uzdrowienia Chorych - przypada w poniedziałek. Pamiętajmy w modlitwie o naszych chorych.
  4. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. wakacyjną - w środę o godz. 17.00.
  5. Nasz parafialny odpust ku czci MB Szkaplerznej będziemy świętować w niedzielę 19 lipca. Homilie wygłosi O. dr Marek Adamczyk SVD - proboszcz Parafii Królowej Apostołów w Rybniku.
  6. Wszystkich pragnących przyjąć Szkaplerz św. prosimy o zabranie formularza zgłoszenia (ze stolika z tyłu kościoła), wpisanie swoich danych i oddanie w zakrystii.
  7. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, a w nim m.in.: o niezwykle silnej więzi braci Ratzingerów, o tym, że wątpliwości w wierze nie są grzechem i inne.
  8. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli, dobrego zdrowia i błogosławionego tygodnia. Udającym się na urlopy - udanego, bezpiecznego wypoczynku.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!