OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 24 października świętujemy Uroczystość 72. Rocznicy Poświęcenia Naszego Kościoła, tzw. Kiermasz. Modlić się chcemy za wszystkich budowniczych naszej świątyni - żywych i zmarłych oraz wszystkich, którzy współcześnie dbają o nasz kościół. Uroczysta suma kiermaszowa o godz. 11.00.
  2. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. Kolekta jest przeznaczona na misje. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
  3. Różaniec dziś o godz. 16.30.
  4. Msza św. szkolna dla dzieci, młodzieży - w środę o godz. 17.00.
  5. Ostatni tydzień październikowych nabożeństw różańcowych: w tygodniu o godz. 17.15 (poza środą - 17.30), w niedziele o godz. 16.30.
  6. Prosimy o uporządkowanie grobów bliskich zmarłych. W zakrystii są przyjmowane zalecki za zmarłych na Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Z tyłu kościoła na stoliku są kartki; można je zabrać i na nich wypisać swoich zmarłych, których będziemy polecać Miłosierdziu Bożemu podczas nabożeństw różańcowych w pierwszych dniach listopada.
  7. Na stronie internetowej naszej Parafii została opublikowana lista nieopłaconych grobów na cmentarzu. W razie wątpliwości lub nieznajomości numeru grobu zapraszamy do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  8. Polecamy prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, w nim m.in.: o Janie Pawle I, który wkrótce zostanie ogłoszony błogosławionym, o mechanizmach uzależnienia od facebooka i inne. Jest też nowy „Mały Gość” z dołączonym komiksem nt. Sługi Bożego Ks. Jana Machy.
  9. Wszystkim życzymy radosnego świętowania naszego Kiermaszu i błogosławionego tygodnia.
Our website is protected by DMC Firewall!