KOLĘDA 2019/2020

 

30.11.2019 Sobota

godz. 10.00 - Norwida 51-15

godz. 10.00 - Norwida 80-40

godz. 10.00 - Norwida 81-53 i Malinowa 2,3,3c,3f

 

01.12.2019 Niedziela

godz. 13.00 - Norwida 38e-6a

godz. 13.00 - Zdrzałka 40-70 i 55-67

 

06.12.2019 Piątek

godz. 15.00 - Zebrzydowicka 195-151 i 140a-134a

godz. 15.00 - Buhla 40-12a i 33-7

 

07.12.2019 Sobota

godz. 10.00 - Przedmieście 41-1

godz. 10.00 - Zdrzałka 38-6

godz. 10.00 - Graniczna 4-62 i Daleka 18f-11

 

08.12.2019 Niedziela

godz. 13.00 - Kosów 28a-2 i 27-5

godz. 13.00 - Kosów 43-29 i 44-30 i Majowa 4-23

 

13.12.2019 Piątek

godz. 15.00 - Równa 3-40

godz. 15.00 - Sowia 15-3a i Malwowa 14-4

godz. 15.00 - Krzywa 51-93

 

14.12.2019 Sobota

godz. 10.00 - Kasztanowa 3-38

godz. 10.00 - Zebrzydowicka 202-223f

godz. 10.00 - Wiatraczna 1-41

 

15.12.2019 Niedziela

godz. 13.00 - Buhla 53-35

godz. 13.00 - Zebrzydowicka 162c-142

 

20.12.2019 Piątek

godz. 15.00 - Zebrzydowicka 162-190

godz. 15.00 - Malinowa 26-14c i 21-3c

godz. 15.00 - Pola 41-5

 

21.12.2019 Sobota

godz. 10.00 - Buhla 112-46

godz. 10.00 - Basztowa 6-36

godz. 10.00 - Krzywa 20-66

 

22.12.2019 Niedziela

godz. 13.00 - Zdrzałka 15-49

godz. 13.00 - Malinowa 58-28 i 53-27

godz. 13.00 - Krzywa 4-10 i 23-43

 

27.12.2019 Piątek

godz. 15.00 - Krzywa 1-21f

godz. 15.00 - Buhla 67-99

godz. 15.00 - Główna 109-91

 

28.12.2019 Sobota

godz. 10.00 - Poprzeczna 110-78

godz. 10.00 - Poprzeczna 78b-38

godz. 10.00 - Przemysłowa 20-2 i 17b-1

 

29.12.2019 Niedziela

godz. 13.00 - Sumińska 37a-1

godz. 13.00 - Poprzeczna 3-1 i 36a-2

godz. 13.00 - Przed Koleją 25 i 9-1 i Chwałęcicka 33-7

 

30.12.2019 Poniedziałek

godz. 15.00 - Krótka 14-1 i Szkolna 1-9

godz. 15.00 - Buhla 113-109 i Dworcowa 64-74 i 31-47

godz. 15.00 - Główna 48-4

 

02.01.2020 Czwartek

godz. 15.00 - Prusa 22-40

godz. 15.00 - Sumińska 67-41b

godz. 15.00 - Sumińska 104-42

 

03.01.2020 Piątek

godz. 15.00 - Główna 89-47

godz. 15.00 - Sumińska 40-2

godz. 15.00 - Główna 45-1f

 

04.01.2020 Sobota

godz. 10.00 - Główna 94-50

godz. 10.00 - Dworcowa 17a-1 i 18-2

godz. 10.00 - Niedobczycka 38-1

 

05.01.2020 Niedziela

godz. 13.00 - Prusa 25-1 i 20a-2

 

06.01.2020 Poniedziałek

godz. 13.00 - Świerkowa 35-1

godz. 13.00 - Chwałęcicka 40-2

godz. 13.00 - Za Koleją od 50, Sosnowa, Leśna 42-1, Przed Koleją 53

 

07.01.2020 Wtorek

godz. 15.00 - Główna 135-111

godz. 15.00 - Dworcowa 42-18a i 21a-19

godz. 15.00 - Gajowa 52-3 i Brzozowa 6-12

 

08.01.2020 Środa

godz. 15.00 - Poprzeczna 49-25

godz. 15.00 - Poprzeczna 23-5b

godz. 15.00 - Dworcowa 62-44 i 29-23

 

09.01.2020 Czwartek

godz. 15.00 - Główna 138a-96a

godz. 15.00 - Niewiadomska 33-1, Zielona, Prosta

godz. 15.00 - Poprzeczna 112-146

 

10.01.2020 Piątek

godz. 15.00 - Górska, Łąkowa, Niewiadomska 70b-30

godz. 15.00 - Prusa 55-27

godz. 15.00 - Pustki 1-12

 

11.01.2020 Sobota

godz. 10.00 - Mostowa 17b-1 i Polna 16-2a

godz. 10.00 - Przemysłowa 43-17a i 30-22

godz. 10.00 - Kolęda dodatkowa

Our website is protected by DMC Firewall!