KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MŁODZIEŻY

Godło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży - Krzyż wpisany w wizerunek Białego Orła jest obrazem idei, dla której KSM się realizuje i rozwija także w naszej Parafii. Tą ideą jest gotowość do służby Bogu i Ojczyźnie w każdym wymiarze naszego życia. KSM, wydając Gazetkę Parafialną i Biuletyn Parafialny, pragnie choć trochę ukazać charyzmat tego Stowarzyszenia, prezentując nasze nowe logo w Biuletynie Parafialnym. Dochody ze sprzedaży Biuletynu przeznaczamy na realizację celów naszego stowarzyszenia. Wszelkie  przedsięwzięcia podejmowane przez nas, mają służyć temu, co zostało zapisane w naszym godle:  Służyć Bogu i Ojczyźnie. Wszystkich chętnych zapraszamy na nasze spotkania, które odbywają się w piątki o godz. 19.00 w Domu Katechetycznym.

Chcesz wiedzieć więcej o Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży naszej Diecezji?? Kliknij tutaj