PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

 

Niedziela 18.04.2021 3 Niedziela Wielkanocna, Niedziela Biblijna

7.00        Za ++ Stefana Grzenia, Jana i Helenę Hajduczek, Henryka i Pelagię Grzenia.

9.00       Za + Anielę Wojaczek na pam. ur., w kol. r. śm.

11.00      Za ++ Jolantę i Kurta Kuźnik w kol. r. śm.

14.00     Za ++ Oskara Zdrzałek, rodziców Zofię i Ryszarda Zdrzałek, Helenę i Ludwika Porwoł, Otto Zdrzałek, Annę Szymura.

Chrzest: Aleksandra Wajs.

16.30    Nabożeństwo Słowa Bożego. 

17.00     Za ++ Danielę Płaczek, rodziców i teściów.

 

Poniedziałek 19.04.2021

6.30      1. Za + Alojzego Wojaczek w kol. r śm.

  1. Za ++ Rafała i Łucję Grzenia, syna Adama, Józefa Mazurek, córkę Małgorzatę.

18.00    1. Za ++ Gertrudę Zielonka, męża Rufina, syna Erwina, żonę Marię, wnuka Mateusza, Pawła i Gertrudę Czernik, 2 córki, 2 synów, 2 zięciów, Marię Bugla, Rafała Mazelanik.

  1. Za ++ Annę i Teofila Gacka, rodz. z obu str.

 

Wtorek 20.04.2021

6.30      1. Do BO, przez wstaw. MB Szkaplerznej i Św. Piusa X, z podz. za otrz. łaski z pr. o dalsze bł. B. i zdrowie  w int. Katarzyny i Michała Seemann z ok. 25. r. śl.

  1. Za + Łucję Kocur w 1. r. śm.
  2. Za + Wojciecha Liszka w 30. dzień po śm.

 

Środa 21.04.2021 Św. Anzelma, bpa i dK (dow.)

6.30      1. Za ++ Otylię Bombik, męża Leona, rodziców Zdrzałek, Bombik. 

  1. Za + Herberta Paulus w 30. dzień po śm.

8.30      Pogrzeb: Stanisław Zniszczoł.

17.00    1. Za ++ Henryka Czerwionka, rodzeństwo i teściów.

  1. Za ++ Jana Głombica, Martę i Józefa Głombica, Annę i Pawła Liszka, Szymona Głombica, Zbigniewa Paciorek.

 

Czwartek 22.04.2021

6.30      1. Za ++ Ignacego i Katarzynę Kozielski, syna Maksymiliana, synową Marię, Henryka Mazurek, rodziców, Wilhelma i Annę Knura, 2 synów, córkę Emilię.

  1. Za + Eugeniusza Doliba.

 

Piątek 23.04.2021 Uroczystość Św. Wojciecha, bpa i męcz.

6.30      1. Za ++ Albina Smołka w kol. r. śm., żonę Emę.

  1. Za ++ Leszka Musioła w 35. r. śm., dziadków Reginę i Teodora Zdrzałek, Annę i Józefa Musioł.

18.00    1. Za ++ Paulinę Wojaczek w kol. r. śm., męża Konrada, synów Brunona, Czesława, Henryka, rodziców.

  1. Za ++ Gertrudę Maryniok w kol. r. śm., męża Pawła, rodziców.

 

Sobota 24.04.2021 Św. Jerzego, męcz. (dow.)

6.10      Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

6.30      1. Za ++ Gerarda Długosz, rodziców.

  1. Za ++ Klaudię i Jana, rodziców.

18.00    1. Za + Jerzego Cicheckiego w 2. r. śm.

  1. Za ++ Eugeniusza i Izabelę Komaniecki, Franciszka Grzenik, rodziców Martę i Rufina, Leona Nosiadek, synową Teresę, Dorotę Pytlik, Marię Grzenik.

 

Niedziela 25.04.2021 4 Niedziela Wielkanocna, Dobrego Pasterza

7.00        Za + Joachima Niewrzoł w 4. r śm.

9.00       Za ++ Stanisława Wojaczek, wnuka Marka w kol. r. śm.

11.00      Za ++ Felicję Sobik, syna Wiesława, rodziców Emila i Praksedę Żok, teściów Pawła i Marię Sobik.

Roczek: Mikołaj Grzegoszczyk.

14.00     Za ++ Martę i Wilhelma Oleś, syna Jana, Różę i Konrada Mojżesz, Waleskę Głombica.

Chrzty: Nikola Sobik, Wiktoria Rybarczyk.

16.30    Nabożeństwo o uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania.

17.00     Za ++ Stanisława Dudzik w kol. r. śm., syna Kazimierza, rodz. z obu str., rodzeństwo.

Our website is protected by DMC Firewall!