PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

 

Niedziela 20.09.2020 25 Niedziela zwykła, III Niedziela

7.00        Za + Jadwigę Oleś na pam. ur.

9.00       Za ++ Gertrudę Falfus i Andrzeja Matyszczak, of. od sąsiadów.

11.00      Za ++ Ryszarda i Otylię Radler, córkę Helenę, Huberta Fojcik.

12.15       Do BO w int. dzieci przystępujących do Wczesnej Komunii św.: Dominika Konsek, Poli Porwoł, Mai Prus, Julii Stelmach, Magdaleny Stelmach, Jagody Zatoń.

Chrzest: Kamil Polak.

14.00     Do BO, przez wstaw. MB Szkaplerznej i Św. Piusa X, z podz. za otrz. łaski, z pr. o dalsze w int. Beaty i Mirosława Gałeczka z ok. 25. r. ślubu i 50. r. ur. Mirosława.

15.00    Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

17.00     Za ++ Wiktora Kudla w kol. r. śm., rodz. z obu str.

 

Poniedziałek 21.09.2020 Święto Św. Mateusza, Ap. i Ew.

6.30        Za ++ Helenę i Władysława Kocoń w kol. r. śm., rodz. z obu str.

18.00    1. Za ++ Romana i Monikę Knura, Romana i Zofię Gojny, córki Krystynę i Łucję.

  1. Za ++ Brunona Berger, na pam. ur., rodz. z obu str.

 

Wtorek 22.09.2020 Dzień powszedni

6.30      1. Za ++ Henryka Piskuła, rodziców Alojzego i Helenę, brata Antoniego, Zofię i Stanisława Parda, 5 synów i synowe.

  1. Za ++ Marię i Wincentego Grzenia.
  2. Za ++ Alojzego i Wandę Juraszczyk, 2 synów Jerzego i Franciszka, synową Halinę, wnuka Tomasza.

 

Środa 23.09.2020 Św. Pio z Pietrelciny, prezb.

6.30      Za + Alfonsa Groborz.

12.00     Ślub: Kinga Szweda - Sławomir Jarosz.

17.00    1. Za ++ Jadwigę i Augustyna Żok, synową Lucynę, zięcia Józefa.

  1. Za ++ Czesława Oleś w kol. r. śm., rodziców Jana i Paulinę, Cecylię i Józefa Burda.

 

Czwartek 24.09.2020 Dzień powszedni

6.30      1. Za + Grzegorza Bombik w kol. r. śm.

  1. Za ++ Maksymiliana Chowaniec, syna Stanisława.

7.00        Za ++ Jerzego Mielimąka, Karola i Martę Mielimąka, Pawła Kozielskiego, 2 żony.

 

Piątek 25.09.2020 Dzień powszedni

6.30      1. Do BO, przez wstaw. MB Szkaplerznej i Św. Piusa X w intencji Siostry Marii Teresy od Dzieciątka Jezus z ok. ur., z podziękowaniem za dar powołania i wszelkie otrzymane łaski.

  1. Za + Jana Knesz na pam. 75. r. ur.

17.30    Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

18.00    1. Za + Krzysztofa Zdrzałek na pam. ur.

  1. Za ++ Pawła i Wandę Majer w kol. r. śm.

 

Sobota 26.09.2020 Dzień powszedni

6.10      Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

6.30        Za + Martę Grzenik w 4. r. śm.

18.00    1. Za ++ Gerarda Gryt w kol. r. śm., rodziców Łucję i Józefa Podleśny.

  1. Za ++ Brunona i Różę Liszka, rodz. z obu str., Pawła Cyran.

Chrzest: Szymon Mańkowski.

 

Niedziela 27.09.2020 26 Niedziela zwykła

7.00        Za + Jana Dajka w 1. r. śm.

9.00       Za ++ Jana Ficek, Annę i Pawła Stronk, syna Eryka, Martę i Bolesława Ficek.

11.00      Za + Alojzego Machnik w 2. r. śm.

Roczek: Oliwia Bałuc.

12.15       Do BO w int. dzieci przystępujących do I Komunii św.

14.00     Za ++ Konstantynę i Romana Gilner, Matyldę i Franciszka Ziołko, rodziców.

Roczki: Oliwia Kubecka, Dawid Doleżych.

Chrzest: Szymon Wojaczek.

16.30    Nieszpory niedzielne.

17.00     Za ++ Martę Podleśny w kol. r. śm., męża Juliana.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!