OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 18 listopada świętujemy 32 Niedzielę zwykłą, którą obchodzimy jako Niedzielę Muzyki Sakralnej. Kolekta niedzieli jest przeznaczona na naszą archidiecezję. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  2. Serdecznie witamy Ks. dr. Grzegorza Śmiecińskiego, sekretarza Ks. Abp. Wiktora Skworca, który głosi homilie przygotowujące naszą Parafię na zbliżającą się wizytację kanoniczną.
  3. Z okazji Dni Cecyliańskich podczas Mszy św. o godz. 11.00, śpiewać będzie Chór „Cor Jesu” z Boguszowic.
  4. Modlitwa wtorkowej grupy modlitewnej - we wtorek o godz. 19.00 w kościele. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  5. Msza św. szkolna - w środę o godz. 17.00.
  6. Przewodniczących grup parafialnych zapraszamy na spotkanie przedwizytacyjne - w środę po Mszy św. wieczornej do salki domu parafialnego.
  7. Od piątku do niedzieli będziemy przeżywać w naszej Parafii wizytację kanoniczną. Wśród nas powitamy Ks. Bp. Grzegorza Olszowskiego. Plan jest umieszczony w gablotkach oraz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich do udziału choćby w jednym spotkaniu z Ks. Bp.
  8. Siostry Salwatorianki proponują opłatki na stół wigilijny. Można je zakupić w przedsionku kościoła. Szkolne Koło Caritas proponuje stroiki adwentowe w cenie 30 zł. Za wszelkie ofiary - Bóg zapłać.
  9. Przypominamy o akcji „Polak z sercem” - to zbiórka produktów żywnościowych oraz środków czystości dla naszych rodaków, którzy mieszkają na Ukrainie i Białorusi. Produkty można przynosić do końca listopada.
  10. Towarzystwo Muzyczne im. Braci Szafranków w Rybniku, zaprasza do Bazyliki św. Antoniego - dziś o godz. 19.00 na koncert oratoryjno-kantatowy w wykonaniu Filharmonii Rybnickiej, Chóru „Rezonans con tutti” oraz solistów. W programie Msza C-dur Ludwiga van Beethovena.
  11. Polecamy prasę katolicką: jest nowy „Gość Niedzielny”. W nim m.in.: Bóg zaprasza nas do współpracy, mimo naszych słabości i grzechów. Jak zrozumieć, że On nas kocha takimi, jakimi jesteśmy, o walce o ocalenie jednego z najstarszych gdańskich kościołów, któremu zagraża zawalenie, jak czytanie dzieciom wpływa na ich przyszłość i inne.
  12. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
Our website is protected by DMC Firewall!