OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 9 grudnia świętujemy 2 Niedzielę Adwentu. Kolekta jest przeznaczona na nasz kościół parafialny.
  2. W dzisiejszą niedzielę - przed kościołem - zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  3. Nabożeństwo adwentowe - o godz. 16.30.
  4. Dzień fatimski przypada w czwartek. Wspólną modlitwę rozpoczynamy o godz. 11.00 Różańcem fatimskim, następnie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem każdego z osobna, potem Msza św. w intencji czcicieli MB.
  5. Zachęcamy i serdecznie zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież i dorosłych - do udziału w roratach - od poniedziałku do piątku o godz. 6.45, poza środą (godz. 17.00).
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.
  7. Odwiedziny chorych przed Świętami odbędą się 17 i 18 grudnia.
  8. Zbieramy żywność i środki czystości, które zostaną rozdzielone wśród potrzebujących przed Świętami. Dary prosimy składać przy bocznym ołtarzu.
  10. Koncert „Betlejem w Spodku” odbędzie się w czwartek 3 stycznia. Bilety w cenie: 50, 60 i 80 zł do nabycia w zakrystii.
  11. Polecamy prasę katolicką: jest nowy „Gość Niedzielny”. W nim m.in.: czym jest niepokalane poczęcie, historia niewidomej kobiety, która zaadoptowała niewidomą i niesłyszącą dziewczynkę z Indii i inne. Do nabycia są również tradycyjne książkowe Śląskie Kalendarze Katolickie w cenie 20 zł.
  12. Wszystkim życzymy radosnego świętowania niedzieli, błogosławionego tygodnia i owocnego przeżycia Adwentu.
Our website is protected by DMC Firewall!