OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 1. 9 grudnia świętujemy 2 Niedzielę Adwentu. Kolekta jest przeznaczona na nasz kościół parafialny.
 2. W dzisiejszą niedzielę - przed kościołem - zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
 3. Nabożeństwo adwentowe - o godz. 16.30.
 4. Dzień fatimski przypada w czwartek. Wspólną modlitwę rozpoczynamy o godz. 11.00 Różańcem fatimskim, następnie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem każdego z osobna, potem Msza św. w intencji czcicieli MB.
 5. Zachęcamy i serdecznie zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież i dorosłych - do udziału w roratach - od poniedziałku do piątku o godz. 6.45, poza środą (godz. 17.00).
 6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.
 7. Odwiedziny chorych przed Świętami odbędą się 17 i 18 grudnia.
 8. Zbieramy żywność i środki czystości, które zostaną rozdzielone wśród potrzebujących przed Świętami. Dary prosimy składać przy bocznym ołtarzu.
 9. Proponujemy tradycyjne świece „Caritasu”. Dochód jest przeznaczony na cele charytatywne. Można złożyć wyższą ofiarę. KSM proponuje ciasteczka na stół świąteczny.
 10. Koncert „Betlejem w Spodku” odbędzie się w czwartek 3 stycznia. Bilety w cenie: 50, 60 i 80 zł do nabycia w zakrystii.
 11. Polecamy prasę katolicką: jest nowy „Gość Niedzielny”. W nim m.in.: czym jest niepokalane poczęcie, historia niewidomej kobiety, która zaadoptowała niewidomą i niesłyszącą dziewczynkę z Indii i inne. Do nabycia są również tradycyjne książkowe Śląskie Kalendarze Katolickie w cenie 20 zł.
 12. Wszystkim życzymy radosnego świętowania niedzieli, błogosławionego tygodnia i owocnego przeżycia Adwentu.
Our website is protected by DMC Firewall!